Makijaż pernamentny

Makijaż permanentny zapewnia możliwość pięknego i naturalnego wyglądu  o każdej porze dnia i nocy, bez potrzeby malowania. Służy do naturalnego podkreślenia kształtu ust, linii brwi, a także oczu. Dzięki nowoczesnej technice barwniki mineralne pochodzenia naturalnego pigmentowane są delikatnie  w skórę. Nie posiadają one  środków konserwujących i zapachowych ,domieszek ani stabilizatorów. Nie powodują żadnych działań ubocznych. Ponadto są hipoalergiczne i posiadają certyfikat Instytutu Dermatologi.

              

Kto nie życzyłby sobie perfekcyjnego wyglądu przez całą dobę?

-W porannym pośpiechu nie chcesz tracić czasu na makijaż?

- Chcesz podkreślić swoją urodę?

- Masz alergię na kosmetyki?

- Uprawiasz sport?

- Twoje brwi są rzadkie, oczy małe, a usta blade, wąskie o nieregularnym kształcie?

- Nosisz okulary?

-Jesteś po chemioterapii?

-JESTES UCZULONA NA KOSMETYKI KOLOROWE?

Jeżeli choć jedna twoja odpowiedz  jest twierdząca- powinnaś wykonać makijaż permanentny.

 

Mikropigmentacja w zależności od właściwości skóry utrzymuje się od  2-5 lat.

 

PRZECIWWSKAZANIEM DO ZABIEGU JEST:
- INFEKCJA
- CIĄŻA
- CUKRZYCA
- ŁUSZCZYCA
- PRZYJMOWANIE LEKÓW STERYDOWYCH
- PROBLEMY Z KRZEPNIĘCIEM KRWI.
 
Makijaż permanentny brwi metodą cieniowania pozwala na idealne ukształtowanie brwi lub namalowanie włosków, w zależności od indywidualnych predyspozycji. Polecamy makijaż permanentny brwi Paniom pragnącym wyrównać kolor, jak również brakujące części brwi, tzw. „uniesienia”. Gdy brwi jest po prostu za mało lub są zbyt jasne albo siwe. Podczas zabiegu pigmentacji brwi w sposób naturalny zostaną one wyrównane i zagęszczone.

Pięknie zarysowane oczy - Nareszcie - eyeliner, który nie rozmazuje się po ćwiczeniach, pływaniu i codziennych czynnościach. Makijaż pemanentny sprawi, że twoje rzęsy będą wydawały się grubsze, a oczy wyraźniej zarysowane dzięki naturalnej linii narysowanej na dolnej i górnej powiece. 
Jest idealny jeżeli nosisz szkła kontaktowe, masz wadę wzroku lub po prostu chcesz zaoszczędzić trochę czasu.

Na górnej powiece można wykonać cieniutką kreskę pomiędzy rzęsami lub wyraźną linię nad rzęsami (eyeliner) co sprawi, że oko będzie wyraźniejsze, większe , a rzęsy będą wydawały się gęstsze.

Na powiece dolnej wykonujemy zazwyczaj kreskę w lini rzęs, jeśli klientka jest przyzwyczajona do grubiej kreski dolnej oczywiście można ją wykonac.

Można dodatkowo pogrubić linie na całej długości lub tylko w kąciku zewnętrznym.

 

Podczas zabiegu makijażu permanentnego ust najpierw dobieramy z palety odcień, który będzie współgrał z odcieniem skóry klientki. Następnie rysujemy kontur ust tak aby klientka mogła zobaczyć jaki będzie efekty oraz co chcemy skorygować a co uwydatnić . Za pomocą makijażu permanentnego ust można skorygować naturalny kontur ust, powiększyć je, uwypuklić, zmniejszyć lub podnieść kąciki ust.

Po zabiegu, kolor ust będzie niezwykle trwały. Nigdy więcej nie będziesz musiała nakładać kredki, nawet po jedzeniu, ćwiczeniu czy całowaniu. Twoje usta będą piękne w każdej sytuacji.

 

Igły do makijażu permanentnego, które posiadamy w ofercie są to produkty najwyższej światowej jakości.

Ten wyjątkowy system igieł ze stali chirurgicznej, gwarantuje bezpieczeństwo pracy podczas wykonywania zabiegów makijażu permanentnego.
Każda igła do makijażu permanentnego zapakowana jest w sterylne opakowanie.
Nasze igły zapewniają perfekcyjne wprowadzenie barwnika w skórę, a tym samym najwyższy komfort i higienę pracy.

W cenę zabiegu wliczona jest druga wizyta, która ma na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów.

Makijaż permanentny to przede wszystkim dążenie do doskonałości, wielka wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy, a co najważniejsze widoczny efekt.

gallery/1